Kontakta oss

Besöksadress

Nybrogatan 59
114 40 Stockholm
Visa på karta

Kundtjänst

info@k2a.se
+46 10 510 55 10
Öppettider växel: måndag-fredag 13-15
Under kristi himmelfärdshelgen håller vår kundtjänst stängt.
Undvik telefonkö genom att ringa när vi har lägre belastning: tisdag-torsdag samt efter 13.30

Jour

För ärenden efter arbetstid och helgdagar, vänligen kontakta vår jour.

Medarbetare

Henrik Nordlund

Förvaltningschef
+46 72 402 40 77
henrik.nordlund@k2a.se

Alice Svensson

Uthyrare

lagenhet@k2a.se

Christian Lindberg 

Vice VD
+46 70 723 39 48
christian.lindberg@k2a.se

Emma Nyborg

Marknad- och kommunikationschef
+46 72 055 30 47
emma.nyborg@k2a.se

Erik Lemaitre

Affärsutvecklingschef
+46 708 49 30 94 
erik.lemaitre@k2a.se

Erik Wijkmark

Arkitekt
+46 76 853 22 23
erik.wijkmark@k2a.se

Fredrik Blom

Affärsutveckling
+46 76 853 22 20
fredrik.blom@k2a.se

Fredrik Widerstedt

Chef projekt
+46 72 055 30 32 
fredrik.widerstedt@k2a.se

Gösta Jansson

Digitaliseringsansvarig

+46 76 891 79 98
gosta.jansson@k2a.se

Jack Nilsson Nordlund

Kundtjänstansvarig

jack.nilsson.nordlund@k2a.se

Johan Hähnel

IR-chef
+46 70 605 63 34
johan.hahnel@k2a.se

Johan Knaust

VD

Jonas Genlott 

Produktionsutvecklare
+46 76 823 22 21
jonas.genlott@k2a.se

Karina Antin

Hållbarhetschef
+46 73 507 27 24
karina.antin@k2a.se

Karl Vahlund

Transaktionschef
+46 72 241 10 70
karl.vahlund@k2a.se

Kawal Shamal

Förvaltare

+46 73 398 78 09
kawal.shamal@k2a.se

Kevin Åslund

Förvaltningsassistent

kevin.aslund@k2a.se

Louise Ulvander

Redovisningsassistent

louise.ulvander@k2a.se

Malin Södergren

Redovisningsassistent
+46 70 319 12 12
malin.sodergren@k2a.se

Malin Aldhagen

Malin Aldhagen

Ansvarig digital kommunikation

+46 73 765 02 14
malin.aldhagen@k2a.se

Michaela Paro

Uthyrare

+46 72 055 30 45
michaela.paro@k2a.se

Monica Willms

Redovisningsekonom

+46 70 266 92 91
monica.willms@k2a.se

Markus Nordqvist

Projektledare
+46 72 722 24 48
markus.nordqvist@k2a.se

Maria Kemkes

Hyresadministratör
+46 73 96 700 15
maria.kemkes@k2a.se

Philip Aspenrot

Förvaltare

+46 73 054 82 07
philip.aspenrot@k2a.se

Per Davidsson

Koncernredovisningsansvarig

+46 70 618 20 84
per.davidsson@k2a.se

Sandra Sundman 

Ekonomichef (föräldraledig)
+46 73 678 40 99 
sandra.sundman@k2a.se

William Celsing

Förvaltare
+46 76 212 22 04
william.celsing@k2a.se

Alice Svensson

Uthyrare

lagenhet@k2a.se

Christian Lindberg 

CFO
+46 70 723 39 48
christian.lindberg@k2a.se

Jack Nilsson Nordlund

Kundtjänstansvarig

jack.nilsson.nordlund@k2a.se

William Celsing

Förvaltare
+46 76 212 22 04
william.celsing@k2a.se

Emma Nyborg

Kommunikationsansvarig
+46 72 055 30 47
emma.nyborg@k2a.se

Erik Lemaitre

Affärsutvecklingschef
+46 708 49 30 94 
erik.lemaitre@k2a.se

Erik Wijkmark

Arkitekt
+46 76 853 22 23
erik.wijkmark@k2a.se

Fredrik Blom

Affärsutveckling
+46 76 853 22 20
fredrik.blom@k2a.se

Fredrik Widerstedt

Chef projekt
+46 72 055 30 32 
fredrik.widerstedt@k2a.se

Henrik Nordlund

Förvaltningschef
+46 72 402 40 77
henrik.nordlund@k2a.se

Johan Hähnel

IR-chef
+46 70 605 63 34
johan.hahnel@k2a.se

Johan Knaust

VD

Jonas Genlott 

Produktionsutvecklare
+46 76 823 22 21
jonas.genlott@k2a.se

Karina Antin

Hållbarhetschef
+46 73 507 27 24
karina.antin@k2a.se

Karl Vahlund

Transaktionschef
+46 72 241 10 70
karl.vahlund@k2a.se

Malin Södergren

Redovisningsassistent
+46 70 319 12 12
malin.sodergren@k2a.se

Malin Aldhagen

Malin Aldhagen

Ansvarig digital kommunikation

+46 73 765 02 14
malin.aldhagen@k2a.se

Maria Kemkes

Hyresadministratör
+46 73 96 700 15
maria.kemkes@k2a.se

Markus Nordqvist

Projektledare
+46 72 722 24 48
markus.nordqvist@k2a.se

Michaela Paro

Uthyrare

+46 72 055 30 45
michaela.paro@k2a.se

Monica Willms

Redovisningsekonom

+46 70 266 92 91
monica.willms@k2a.se

Per Davidsson

Koncernredovisningsansvarig

+46 70 618 20 84
per.davidsson@k2a.se

Philip Aspenrot

Förvaltare

+46 73 054 82 07
philip.aspenrot@k2a.se

Kevin Åslund

Förvaltningsassistent

kevin.aslund@k2a.se

Sandra Sundman

Ekonomichef (föräldraledig)
+46 73 678 40 99 
sandra.sundman@k2a.se

MINA SIDOR